Moxování

Tato přírodní metoda využívá znalostí tradiční čínské medicíny a dodává organismu ztracenou energii. Obecně se využívá pro syndromy přebytku energie jin - chladu či prázdnoty. Moxa je sušený a lisovaný pelyněk, nejčastěji ve formě doutníku. Lístky pelyňku mají podle tradiční čínské medicíny povahu teplou čili jangovou, chuť hořkou a pálivou.

Při moxování se prohřívají akupunkturní body. Po aplikaci moxování se prudce zvyšuje produkce červených a bílých krvinek a také hemoglobinu - krevního barviva. Tím se celkově zlepší krevní oběh a zefektivňují se funkce lymfatických systému. Moxování se doporučuje jako podpůrná metoda při dlouhodobých problémech.

Velmi dobré výsledky se také dostavují při svalových problémech a při potížích nervového původu (bolesti zad, hlavně v bederní a křížové oblasti). U sportovců se moxování používá ke zlepšení výkonu kvůli snadnějšímu vázání kyslíku na krvinky, u zesláblých osob zesiluje imunitu, je vhodné i jako prevence zdraví apod.

ÚČINKY MOXOVÁNÍ
•zvyšuje produkci červených a bílých krvinek a hemoglobinu
•zlepšuje krevní oběh
•snižuje krevní tlak
•zefektivňuje funkce lymfatického systému
•uvolňuje svalstvo
•pomáhá při potížích nervového původu (bolesti zad, hlavně v bederní a křížové oblasti)
•pomáhá při dlouhodobých problémech (např. chronické problémy dýchacích cest, zažívacího ústrojí, chronický žaludeční a dvanáctníkový vřed, chronický průjem, nebo zácpa, doplnění energie ledvin)

chiro Masáže

NAVŠTIVTE NÁS

Žofinská 233/10, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

ZAVOLEJTE NÁM

+420 792 779 909

NAPIŠTE NÁM

chiromasaze@gmail.com


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

7:00 - 22:00

SOBOTA

7:00 - 22:00

NEDĚLE

7:00 - 22:00


Pouze na objednávku!


Platba v hotovosti, patební kartou, přes fond FKSP a BENEFIT PLUS

© 2022 Všechna práva vyhrazena INTER TECHNIK S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!