Reference

"Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za osobitý přístup a pomoc se svým zdravotním stavem. Dnes můžu fungovat bez bolesti a vždy k Vám moc rad zajdu.

Karel S.


Dobrý den,
po včerejší terapií se cítím výborně. Nebyl jsem schopen k Vám dojít a už při odchodu mi bylo skvělé. Dnes jsem jako znovuzrozený.

Velice děkuji za Váš přístup. Milan


"Vašek se výborně věnuje svým klientům, poradí, perfektně a velmi dobře namasíruje takže člověk jde z masérského lehátka spokojený. A rád se objednám na další masáž. Je výborný a milý člověk. "

Radek


"Skvělý masér. Jako lékař mohu jen doporučit. Sama chodím k Vaškovi pravidelně a je to poznat. Díky 👍🏼 "

Silvie K


"Milý pane Václave,
chci Vám poděkovat za Váš nevšední přístup, se kterým jsem se při svém občasném problému se zády snad ještě nesetkala. Vy jste mi fakt chtěl pomoci, dal jste tomu plno času a nemalé úsilí. Vlastně jsem se pořádně nepodívala na ceník, protože při bolesti to není prvořadé. Ale až teď mi došlo, že jste svoji práci podle ceníku neohodnotil. Vážím si toho velmi. Jste neobyčejný člověk s úžasným taktem, citem a profesním fortelem. Poměrně dlouhý čas jsem se mohla (napříč bolestivosti) cítit ve Vašich rukou a ve Vaší blízkosti dobře. Nevím jak Vám poděkovat...V sobotu bych ráda přišla. Věřím, že mi to může ještě pomoci.

Vděčná Marie. B


"Moc šikovný masér. Jsem spokojená a vřele doporučuji. "

Sylvie S.


Super služby. Výborný masér a hlavně se věnuje klientům a poradi ."

Lumír V.

"Po několika letech jsem se vyspala bez bolesti sedím v autě a než jediného zaskuceni jsem prošla zoo v Polsku. Vašku neskutečné ti dekuju přesně si věděl kam sáhnout a zatlačit si jednička. Po několika letech mi někdo pomohl lidi mega velké doporučení 🥰 "

Markéta T.


Dobrý den,
ještě jednou velice děkuji. Přišla jsem domů uplně nabitá energií z Vaší terapie. Tak dobře a uvolněně jsem se již dlouho necítila.

Petra


"Již dva roky jsem se nemohl vyspat pro silnou bolest v rameni a lopatkach, a proto jsem navštívil několik lékařů, fyzioterapeutů a nebo maséru. Prodělal jsem několik rehabilitací a nikdo mě bolesti nezbavil. Jelikož jsem voják z povolání a bolest mě hodně omezovala, tak při návště rodiny jsem zašel na masáž a pan Václav mi pomohl již po první návštěvě. Mohu jen vřele doporučit ."

Jirka H.


chiro Masáže

NAVŠTIVTE NÁS

Žofinská 233/10, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

ZAVOLEJTE NÁM

+420 792 779 909

NAPIŠTE NÁM

chiromasaze@gmail.com


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

7:00 - 22:00

SOBOTA

7:00 - 22:00

NEDĚLE

7:00 - 22:00


Pouze na objednávku!


Platba v hotovosti, patební kartou, přes fond FKSP a BENEFIT PLUS

© 2022 Všechna práva vyhrazena INTER TECHNIK S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!